Dawno, dawno temu…

Firma Marco-Marine powstała w 1988 roku. Od momentu powstania pełnimy rolę eksperta w dziedzinie budowy jachtów oraz dystrybucji wyposażenia na potrzeby poszczególnych typów na rynku krajowym

Pierwszy etap działalności w tym zakresie obejmował odbiorców w postaci stoczni jachtowych Conrada i Teligi. Kolejne etapy zaowocowały współpracą z licznymi podmiotami budującymi jachty i łodzie oraz klientami instytucjonalnymi, co trwa po dzień dzisiejszy.

Równolegle rozwijała się nasza współpraca z firmą H.E. Runge Gmbh zajmującą się dostarczaniem technologicznie złożonych komponentów z laminatu poliestrowo-szklanego.

Następnie dzięki podpisaniu umów o dystrybucji, naszą ofertę rozszerzyliśmy o asortyment w postaci silników przyczepnych Tohatsu, lodówek Vitrifrigo, kuchenek i nagrzewnic Wallas oraz popularnych pomp Johnson Pump.

Sukcesywnie zdobywane doświadczenie zaowocowało wypracowaniem pozycji solidnego i skutecznego partnera.

Dzięki prowadzonej polityce firma Marco-Marine zyskała opinię profesjonalnego dystrybutora u swych partnerów, a wśród odbiorców pozycję solidnego sprzedawcy o bardzo szerokim asortymencie produktów.

Jest nam szczególnie miło, że możemy z Państwem współpracować. Służymy Państwu pomocą, fachową poradą i oferujemy Państwu produkty o najwyższej jakości, najlepszej marce, już od ponad 30 lat.