By 7 października 2016 Sailing Comments Off

Bogaty asortyment produktów

Starając się sprostać rosnącym wymaganiom rynku, na bieżąco wzbogacamy naszą ofertę. Współpracujemy z przedstawicielami większości renomowanych, światowych producentów sprzętu.

Vitrifrigo oferuje  jedną z wyjątkowych cech całej gamy lodówek, które są w stanie zaoferować rozwiązania spełniające wszelkie potrzeby i zawsze elastyczne, aby pasowały naturalnie do każdego ustawienia. U nas znajdziesz 

Jeśli potrzebujesz grzejnika, kuchenki czy piekarnika do łodzi jesteś w dobrym miejscu – firma Wallas zapewnia Ci ten komfort.

Volvo Penta to globalny, wiodący na świecie dostawca silników i kompletnych rozwiązań zasilających do zastosowań morskich i przemysłowych. Nasze kompleksowe, niezawodne rozwiązania pomogły naszym klientom na całym świecie zwiększyć wydajność i wydajność – w każdym szczególe. 

SPX FLOW rozwija, produkuje i sprzedaje pompy i urządzenia do użytku przemysłowego, ogrodniczego, okrętowego, morskiego i motoryzacyjnego pod marką Johnson Pump. Szeroka gama produktów i wieloletnie doświadczenie w stosowaniu sprawia, że ​​SPX FLOW jest jednym z najbardziej niezawodnych producentów pomp na świecie. SPX FLOW wierzy w „ekonomię cyklu życia”. Kupno pompy to nie tylko jednorazowa transakcja – jesteśmy z Tobą po sprzedaży, aby zapewnić ciągłość pracy pompy na optymalnym poziomie przez długi czas.